Prowadzeni przez Boga

Indeks: MT/0022

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

60,00 zł

Close

Produkty powiązane

Podręcznik „Prowadzeni przez Boga”  jest czwartą częścią sześcioletniego programu do systematycznego nauczania dzieci prawd biblijnych w szkółce niedzielnej lub na lekcjach religii. Poszczególne cykle lekcji mogą również służyć jako podstawa nauczania na obozach, półkoloniach, wakacyjnych klubach biblijnych itp.

W podręczniku „Prowadzeni przez Boga” zapoznajemy dzieci z kwestią Bożego prowadzenia. Zatem,  proponujemy najpierw nauczanie najważniejszych prawd o Duchu Świętym, by dzieci uświadomiły sobie Jego rolę w życiu Bożego dziecka. Następnie na podstawie wybranych historii biblijnych wskazujemy im na Boże prowadzenie oraz na jego  znaczenie w codziennym życiu człowieka wierzącego.
Podręcznik kończą lekcje o owocu Ducha Świętego, by odkryć, że prowadzenie przez Boga jest niezbędne do życia wydającego obfity owoc wiary.

  • Format: A-4
  • Ilość stron: 126 (plus 34 załączniki do kopiowania zawierające pomoce do lekcji biblijnych i zajęć praktycznych)

Karty pracy „Prowadzenie przez Boga”
Do każdej lekcji przygotowana jest karta pracy ucznia. Zawiera ona informację dla dziecka i rodziców odnośnie tekstu biblijnego, prawdy oraz wersetu nauczanych na spotkaniu. Karty pomogą dzieciom w przyjemny sposób utrwalić przerobiony materiał. Zadaniem dzieci jest rozwiązywanie różnych łamigłówek, odpowiadanie na ciekawe pytania, rysowanie itp. Karty mogą zastąpić zeszyt ucznia.

  • Format: A-4
  • Ilość stron: 72

Cechy Produktu

Liczba stron: 126
Format: A4
Okładka: miękka
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję