Od poznania Boga do posłuszeństwa - komplet

Indeks: MT/0005

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

60,00 zł

Close

Produkty powiązane

Druga część sześcioletniego programu do systematycznego nauczania dzieci prawd biblijnych w szkółce niedzielnej lub na zajęciach katechetycznych.

Podręcznik zawiera także, oprócz 35 opracowanych lekcji biblijnych, podzielonych na kilka serii, propozycje wersetów do nauki na pamięć oraz pomysły do zajęć praktycznych. Poszczególne serie lekcji mogą służyć jako podstawa nauczania na obozach, półkoloniach, w klubach biblijnych itp.

Lekcje wprowadzają dzieci w kolejne prawdy biblijne o Bogu Ojcu i Jezusie Chrystusie, by zrozumiały, że prawdziwe posłuszeństwo Bogu zaczyna się od powierzenia Mu swojego życia. Poznając z dziećmi księgę Dziejów Apostolskich przybliżamy im postacie pierwszych chrześcijan, by ukazać wartość posłuszeństwa i rozbudzić w nich pragnienie posłuszeństwa Bogu.

Do podręcznika dołączone są na płycie CD karty pracy, które pomogą dzieciom utrwalić przerobiony materiał w przyjemny sposób, dzięki rebusom, łamigłówkom, krzyżówkom itp. Karty mogą zastąpić zeszyt ucznia. Karty pracy można drukować w ilości odpowiadającej wielkości nauczanej grupy dzieci.

Płyta CD zawiera również załączniki w postaci niektórych ilustracji lub materiałów do kopiowania.

Format: 20cm x 28,5cm

Ilość stron: 120 (plus płyta CD z załącznikami oraz kartami pracy do kopiowania)

Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję