Do dzieła - opowiadanie misyjne

Indeks: MT/0016

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

22,00 zł

Close

Można by powiedzieć, że jest to historia zwykłego człowieka, który poprzez splot wydarzeń, mimowolnie stał się bohaterem. Kiedy 11 września 2001 terroryści porwali samolot, którym leciał z zamiarem rozbicia go na jakimś strategicznym amerykańskim celu, Todd Beamer był jednym z tych, którzy podjęli walkę i samolot rozbił się na pustym polu.
Życie tego młodego mężczyzny, jego wiara i postępowanie zgodne z Bożymi standardami mogą być dobrym przykładem dla naszych dzieci i nastolatków.
W krótkiej przedmowie wydania amerykańskiego czytamy: „Nasz świat potrzebuje więcej Toddów Beamerów. Róbmy wszystko, aby podnosić wrażliwość dzieci na Ewangelię oraz na zastosowanie w życiu Słowa Bożego”.
W opracowaniu oprócz 4-częściowej historii nauczyciel znajdzie również informacje uzupełniające poruszone tematy, wiele pomysłów na zajęcia dodatkowe oraz na praktyczne zastosowanie w życiu uczonych prawd.
Historię można z powodzeniem wykorzystać jako uzupełnienie programu zajęć szkółki niedzielnej czy katechetycznych. Nadaje się na obozy dla dzieci oraz nastolatków czy inne spotkania ewangelizacyjne i wzrostowe.

Cechy Produktu

Liczba stron: 25
Format: 23x30,5 cm
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję