Na co dzień z Bogiem - komplet

Indeks: MT/0006

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

60,00 zł

Close

Produkty powiązane

Podręcznik „Na co dzień z Bogiem” jest trzecią częścią sześcioletniego programu do systematycznego nauczania dzieci prawd biblijnych w szkółce niedzielnej lub na lekcjach religii. Poszczególne cykle lekcji mogą również służyć jako podstawa nauczania na obozach, półkoloniach, wakacyjnych klubach  biblijnych itp.

W podręczniku „Na co dzień z Bogiem” zapoznajemy dzieci z przesłaniem zawartym w  przykazaniach. Zwracamy ich uwagę na  pozytywny wpływ Bożych przykazań na jakość naszego codziennego życia i zachęcany je do życia zgodnego z Bożymi nakazami.
Poznając z dziećmi księgę Jozuego przybliżamy im postać wspaniałego przywódcy i męża Bożego, który stale wzywał Izraelitów do codziennego życia z Bogiem i Jego nakazami.
Cykl lekcji o życiu i dziele Pana Jezusa jest jeszcze jedną okazją, by wrócić do tematu codziennego naśladowania Boga i wskazać dzieciom na konieczność nawrócenia, jako warunku życia z Bogiem na co dzień.
Podręcznik kończą lekcje o czterech niezbędnych elementach, które muszą być obecne w codziennym życiu każdego wierzącego.

  • Format: A-4
  • Ilość stron: 130 (plus 34 załączniki do kopiowania zawierające pomoce do lekcji biblijnych i zajęć praktycznych)

Karty pracy „Na co dzień z Bogiem”
Do każdej lekcji przygotowana jest karta pracy ucznia. Zawiera ona informację dla dziecka i rodziców odnośnie tekstu biblijnego, prawdy oraz wersetu nauczanych na spotkaniu. Karty pomogą dzieciom w przyjemny sposób utrwalić przerobiony materiał. Zadaniem dzieci jest rozwiązywanie różnych łamigłówek, odpowiadanie na ciekawe pytania, rysowanie itp. Karty mogą zastąpić zeszyt ucznia.

  • Format: A-4
  • Ilość stron: 72

Cechy Produktu

Liczba stron: 130
Format: A4
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję