Nie lubię książek. Koniec kropka.

Indeks: DK/1386

Stan: Nowy produkt

Autor: Emma Perry

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

16,00 zł

Close

W pewnym miasteczku mieszkała dziewczynka. Na imię miała Michalina.
Michasia nie lubiła książek. Nie lubiła i już! Koniec kropka! Używała ich jako schodków albo zjeżdżała na nich z góry jak na sankach, ale nigdy nie miała ochoty czytać historii wydrukowanych na ich stronach.
Wszystko zmieniło się w chwili, gdy książki się zbuntowały i powiedziały, że mają dość! Rozległ się szelest, zgrzyt, odgłos przewracanych kartek i… Michalina znalazła się w samym środku nieprzeczytanej nigdy historii.
Tak zaczyna się ta przezabawna opowiastka, która w oryginalny sposób zachęca dzieci do czytania i pokochania książek.
Jesteśmy pewni, że przekona każdego chłopca i każdą dziewczynkę, że czytanie książek to najlepsza zabawa na świecie! Koniec kropka!

Recenzja książki "Nie lubię książek. Koniec kropka."

"... Ta niedługa, bogato ilustrowana książka pokazuje małym czytelnikom, jak wartościową i ciekawą rozrywką jest czytanie książek. Na przykładzie Michalinki i jej niesamowitej podróży autorzy przekonują dzieci, że każda książka to nowa, niesamowita przygoda, którą mamy na wyciągnięcie ręki, bez ruszania się z domu. Myślę, że to ciekawa propozycja dla dzieci, które nie odkryły jeszcze magii książek- kto wie, może dzięki Michalince przekonają się do czytania i polubią książki, tak jak ta bohaterka...". Przeczytaj więcej na mama-filipka.blogspot.com

Cechy Produktu

Autor: Emma Perry
Okładka: twarda
Format: 230x265 mm
Liczba stron: 40
Rok wydania: 2020
ISBN: 9788381441896
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję