Odbudowanie życia w obfitości

Indeks: MT/0003

Stan: Nowy produkt

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

25,00 zł

Close

Jezus powiedział: Złodziej przychodzi tylko po to, by kraść, zabijać i niszczyć. Ja przyszedłem, aby miały życie i obfitowały (Ewangelia Jana 10:10).

Studium biblijne na podstawie programu „Siedem słupów Mądrości”
opracowały Estella Blank i Anna Chmiel

Życie w obfitości – o którym mówił Jezus – jest możliwe także dzisiaj!

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, że wśród tak wielu mądrych spostrzeżeń zawartych w Przypowieściach Salomona, znajduje się kluczowa informacja na temat siedmiu podstawowych zabezpieczeń, które mogą mieć wpływ na jakość twojego życia?
Czytamy tam, że Mądrość nie jest jedynie umiejętnością zastosowania zdobytej wiedzy, ale Osobą, która wszystkich bez wyjątku zachęca, by zechcieli skorzystać z jej pomocy. Ona zbudowała swój dom, postawiła siedem swoich słupów (Prz 9:1), które zabezpieczają obfitość w każdej sferze naszego życia w Jezusie Chrystusie.

Studium biblijne Odbudowanie życia w obfitości zostało opracowane na podstawie autorskiego programu Aliny Wieji – „Siedem słupów Mądrości”. Czternaście lekcji, zawartych w tym studium, pomoże ci odkryć, że życie w obfitości, o którym mówił Jezus, jest możliwe!

Najpełniejszy obraz tego, w jaki sposób możemy funkcjonować w obrębie Przestrzeni Błogosławieństwa, dostarczy połączenie realizacji tego studium z lekturą książki Siedem słupów Mądrości oraz z przesłuchaniem wykładów przygotowanych przez Alinę Wieję – wygłoszonych w trakcie spotkań w Chrześcijańskiej Fundacji Życie i Misja w Ustroniu.
Zostały one poszerzone o nowe informacje i wnioski. Razem – te trzy rzeczy – tworzą komplementarną całość, która pozwoli ci zrozumieć, czym jest Przestrzeń Błogosławieństwa i jak w niej funkcjonować, by nie zostać okradzionym ze spełnionego życia, jakie jest możliwe dla każdego z nas w Jezusie Chrystusie (J 10:10).

Cechy Produktu

Liczba stron: 204
ISBN: 978-83-60124-57-4
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję