Dzikus, mój brat

Indeks: BS/0072

Stan: Nowy produkt

Autor: Elizabeth Elliot

Wydawnictwo:

W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

18,90 zł

Close

W styczniu 1956 roku pięciu amerykańskich misjonarzy zostało zabitych włóczniami w ekwadorskiej dżungli przez Indian Auca. Po latach okazało się, że to, co wydawało się tragicznym końcem marzeń młodych misjonarzy, było jedynie pierwszym rozdziałem jednej z najbardziej niezwykłych historii misyjnych dwudziestego wieku.
"Dzikus mój brat" opowiada, słowem i obrazem, o życiu Elisabeth Elliot, żony jednego z zamordowanych misjonarzy, wśród Indian Auca. Trzy lata po śmierci męża, z trzyletnią córką Valerie, Elisabeth wróciła do dżungli. Razem z nią była Rachel Saint, siostra jednego z zamordowanych. Ich wspólna praca lingwistyczna przyniosła przesłanie o zbawieniu w Jezusie Chrystusie członkom plemienia, którzy zabili ich bliskich. One jako pierwsze weszły na terytorium Auca i przeżyły, by opowiedzieć o tym, co je spotkało.

CZTERDZIEŚCI LAT PÓŹNIEJ NASIONA WIARY DALEJ PRZYNOSZĄ OWOC!
Czterdzieści lat później Elisabeth Elliot wróciła jeszcze raz do Auca i mogła zobaczyć owoc pracy i miłości innych misjonarzy. Niezwykłe świadectwo wyrażone jej własnymi słowami w epilogu przypomina nam o wierności naszego Ojca w niebie.

Cechy Produktu

Autor: Elizabeth Elliot
Okładka: miękka
Format: 14,5 x 20,5 cm,
Liczba stron: 186
Rok wydania: 2010
ISBN: 9788392962441
Brak recenzji klientów.

Napisz recenzję

  • Brak recenzji klientów.

    Napisz recenzję